Wood Ofis Hakkında

Tasarım ve fonksiyonelliğin el becerisi ve teknolojiyle buluşup siz değerli kullanıcılara sunulması bizlerin öncelikli görevidir.

Ahşaba yeni bir hayat verdiğimiz, modern, özgün, kaliteli ve sağlam ürünlerimizi sizlere ulaştırabilmenin haklı sevinci içerisindeyiz. Çalışma ortamlarınızı değerli kılabilmek, daha rahat ve şık bir ortamda çalışmanızı sağlayabilmek adına 15000 m2’ lik alanda son teknoloji makinaları kullanarak ürünlerimizi üretmekteyiz.

Ofis mobilyası pazarında tercih ve tavsiye edilir marka olmak, markayı ve güvenin değerini korumak, ofis kanepe ve ofis mobilyası sektöründe her zaman bir öncekinden daha da ileri gitmek için çalışmaktayız.

Yeni Tasarımlarda Buluşmak Üzere...

Misyonumuz;

İnsanı ve aileyi ön planda tutarak, müşterilerimizin memnuniyetini; onların yaşam stillerine uygun, farklı, ve ekonomik mallar üreterek, yüksek hizmet kalitesi anlayışı ile sunmaktır.

Vizyonumuz;

Sunduğumuz hizmetlerde, üretimden, müşteri iletişimine kadar, bütün aşamalara global standartları yerleştirerek bir dünya markası yaratmak ve mobilya sektörünün lideri olarak gelecekte de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.